class="hide"
 
 
 
Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon

LOKASYON

Geri
 
 

El Alamein - North Coast-Matruh Road Alexandria Egypt

Kahire şehir merkezine uzaklık İskenderiye şehir merkezine uzaklık Marsa Matruh şehir merkezine uzaklık Alamein Havalimanı'na uzaklık Borg El A. Havalimanı'na uzaklık
310 km 140 km 145 km 19 km 95 km

Rixos Alamein, Mısır'ın Akdeniz kıyılarında etkileyici bir tatilin kapılarını aralıyor. Rixos kalitesi ve lüksünün, büyüleyici bir maviyle buluştuğu Rixos Alamein, sizi unutamayacağınız bir Mısır tatiline davet ediyor.

MISIR

En eski medeniyetlerden birine beşiklik yapan Mısır'ın tarihi 7 bin yıl öncesine dayanıyor. Antik Mısır'dan günümüze yerel kültürü ile birlikte Roma ve Osmanlı kültürlerini de barındıran bu kadim topraklar; sayısız tarihi, kültürel ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapıyor. Afrika ve Asya kıtalarında toprakları bulunan Mısır Arap Cumhuriyeti'nin Kızıldeniz ve Akdeniz'e kıyısı bulunuyor. Afrika'nın yüksek nüfuslu ülkesi olan Mısır'da yerleşim de genellikle Kızıldeniz kıyısında yoğunlaşıyor. Uluslararası telefon kodu 20 olan ülkenin para birimi ise Mısır Poundu'dur.

ALAMEYN

El Alamein ya da kısaca Alamein, Mısır'ın Akdeniz kıyılarında, büyüleyici bir tatil kentidir. Turizmin her geçen gün geliştiği Alamein, Güney Akdeniz'in farklı güzelliklerini içinde barındıran yapısıyla özel bir konumdadır.

  • RIXOS ALAMEIN

    RIXOS ALAMEIN

    LOKASYON

Yükleniyor